Vytvorenie doplnkov na mieru,

časté otázky a realizácia

Koľko stojí vytvorenie doplnku na mieru?

Doplnok v inej farbe, ako máme skladom,  vykúzlime za približne rovnakú cenu, ako ten, čo už je vyrobený.

 

Doplnok na mieru, vytvoríme na mieru. Cena sa bude rátať podľa materiálučasu, ktorý kúzlením strávime.

 

Poradenstvo nestojí nič.

 

Radšej nám, prosíme, napíšte. Toto je veľmi všeobecná otázka.

Ako dlho trvá vytvorenie doplnku na mieru?

V momentálnej výrobnej kapacite je maximálna doba vykúzlenia mesiac a pol. Záleží od materiálu, z ktorého by ste doplnok chceli. Či by prichádzal z ďalekého Rozprávkova alebo bol iba za siedmymi horami a dolinami.

 

Bližšie informácie o reálnom vytvorení doplnku určite poskytneme, ak nám napíšete.

 

Doba sa môže rapídne skrátiť. Dokonca aj na týždeň, ak ide o niečo menšie a suroviny na kúzlenie sú skladom.

 

Čím skôr sa ozvete, tým skôr vieme zrealizovať vaše predstavy. Čáry-máry.

Aký je postup pri výrobe doplnku na mieru?

Vy nám napíšete svoju predstavu, my vám odpíšeme. Budeme si písať na začiatku správy o vašich predstavách.

 

Ak sa dohodneme, pošlete nám zálohu. Potom vám budeme posielať obrázky (napr. o materiály), vy sa k ním vyjadríte, aby sme mohli čo najlepšie splniť vaše predstavy.

 

Potom doplnok vyhotovíme a dáme vám vedieť. Pošleme vám jeho fotografiu. Odfotíme vám ho  aj na modelke na vyžiadanie, aby ste videli, či je naozaj taký, aký ste si predstavovali.

Ako bude prebiehať platba?

Pri výrobe na mieru sa platí zálohová časť na náš účet. Vystavíme vám zálohovú faktúru, ktorá vám príde na e-mail.  Suma, ktorú zaplatíte je polovica z toho, čo stojí odhadovaná cena doplnku.  Vždy udávame cenové rozpätie. Väčšie alebo menšie zmeny urobíme až po vašom schválení zmien aj sumy (keby sa náhodou zmenila oproti rozpätiu). Bez vášho vedomia a súhlasu neuskutočňujeme žiadne zmeny, ale držíme sa pôvodného plánu. Zaplatená zálohová časť sa odráta od výslednej sumy. Ak by sme sa omeškali alebo by sa inak previnili, zálohu vám vrátime.

 

Po vyhotovení výrobku sa doplatí zvyšok a my vám doplnok doručíme na vami zadanú adresu.  Záloha nebude vrátená v prípade nezaplatenia druhej časti alebo neprevzatia výrobku.

Čo ak doplnok nebude spĺňať očakávania?

Urobíme všetko preto,  aby sme vaše očakávania naplnili. Budeme s vami neustále komunikovať. Ak budete spokojný s výsledkom, naša práca je na konci.

 

Keby sa stalo, že doplnok napriek vyloženej snahe nebude vyhovovať, individuálne zvážime ďalší postup alebo vyhotovíme nový výrobok.

 

Výrobky vyrábané podľa presných požiadaviek na zákazku, po tom, čo ste ich schválili na odoslanie a prejavili spokojnosť,  je možné vrátiť iba na obrátku, keby ste po prebratí zistili, že nie sú podľa vašich očakávaní. V takomto prípade je nevyhnutné, aby ste nás ihneď informovali. Do 5 kalendárných dní je ho možné vrátiť, ale výrobok nesmie javiť žiadne známky používania. V prípade vašej spokojnosti s výrobkom, po tom, ako ku vám dorazí, neplatí právo na odstúpenie od zmluvy do 14 dní ako na výrobky skladom, pretože ide o výrobok vyrábaný na mieru. V prípade, keby sa takýto výrobok poškodil, je možné si uplatniť reklamáciu.

Pošlite nám sovu,

na vaše otázky vám rady zodpovieme

Ako vás nazývajú vo vašom kráľovstve (meno)

Vaša kráľovská schránka (email)

Dôvod odosielania sovy

Čo pre vás môžeme vyrobiť?

Súhlasím s Podmienkami tvorenia na mieru

Show Buttons
Hide Buttons