Voľba materiálu,

čo to znamená?

Pri voľbe materiálu si môžem vybrať, aké kovy budú použité pri mojom šperku?

Pri šperkoch si môžete vybrať kov, z akého je zapínanie na nich.

Ponúkame možnosť vybrať si z týchto druhov materiálu – ako komponentov z kovu:

  • striebro Ag 925
  • chirurgická oceľ
  • striebro Ag 925 pozlátené 24 K zlatom
  • meď 
  • bronz

Nie však pri každom výrobku. Ak má výrobok aj iné kovové prvky, tak možnosti výberu sú obmedzené. To znamená, že ak je šperk vytvorený do zlata a má nejaké zlaté prvky, napr. klobúčik na strapci, tak ponúkame na výber iba striebro Ag 925 pozlátené 24 K zlatom. Ak je pôvodný šperk so striebornými kovovými prvkami, ponúkame možnosť: chirurgická oceľ, striebro Ag 925. Šperky, ktoré mali pôvodne komponenty strieborné Ag 925, neponúkame v bižutérnom prevedení, iba keď tam sedí farba ako meď a bronz. Neponúkame bižutérne zapínania striebornej farby, ak pôvodný šperk nebol s nimi vyrobený.

Môžem si vybrať akékoľvek kovy pri akomkoľvek šperku?

Môžeme vymeniť komponenty, najmä zapínania, pri všetkých našich výrobkoch skladom alebo výrobkoch na objednávku.

Ak si budete priať vymeniť viac kovových častí, pretože váš výrobok bude mať viac komponentov, bude to o individuálnej dohode a možnostiach daného šperku. Na základe tejto vzájomnej dohody sa potom upraví aj cena, pretože pre rozličný materiál sa môže cena líšiť.

Čo keď kvôli výmene kovu sa už nebudú hodiť niektoré korálky z pôvodného šperku?

Ak nie ste si istý tým, že váš výber bol správny, kontaktujte nás. Na niečo určite prídeme spolu.

Pri šperkoch, žiaľ, nie je možné meniť korálky, keďže je to súčasť ich “tela”. V súčasnosti poskytujeme možnosť tvorby na zákazku iba pri niektorých produktoch. Ostatné produkty, ak sa vypredajú, už nebudeme viackrát tvoriť.

Pri voľbe materiálu si môžem vybrať, aké farby budú použité pri mojom šperku?

Ak to je povolené pri konkrétnom výrobku, takáto možnosť je dostupná bez nejakej konzultácie s nami. Jednoducho si vyberiete z možností farbu, ktorá sa vám páči aj s kovovými komponentmi, a vami vybraný výrobok vám bude zaslaný najneskôr do dvoch týždňov od prijatia platby.

Ako a kde si vyberám tieto možnosti?

Tieto možnosti výberu sú sprístupnené pri výrobkoch v e-shope, z ktorých možno je niektorá varianta dostupná skladom. Ak si  zvolíte iný šperk, ako konkrétnu variantu skladom, prispôsobíme vám výrobok. Tak je ľahko možné, že dostupnosť sa z dvoch týždňov skráti na dva dni. Ak však nie je dostupná žiadna varianta (šitý základ), výrobok vám doručíme podľa upresnenia pri výrobku. Držíme sa termínov, ktoré máme uvedené v popisoch.

Pošlite nám poštu,

na vaše otázky vám rady zodpovieme

Ako vás nazývajú vo vašom kráľovstve (meno)

Vaša kráľovská schránka (email)

Dôvod odosielania sovy

Čo pre vás môžeme vyrobiť?

Súhlasím s Podmienkami tvorenia na mieru