Naše výrobky sú vyrábané v limitovanom množstve

Čo znamená limitované množstvo?

Ručná tvorba je časovo náročná, preto vieme vytvoriť iba obmedzený počet výrobkov. Z niektorých našich modelov je vyrobený iba jeden alebo dva kusy. Je to obrovská výhoda, pretože svoj šperk zrejme nestretnete oproti. Naše obľúbené modely zvykneme raz za čas naskladniť, ale opäť len po jednom kuse. Najradšej tvoríme vždy nové a  nové modely alebo aspoň farebné prevedenia – aby sme vždy mohli ponúknuť niečo nové, neobvyklé, neokukané.

Je možné, že uvidíte svoj šitý šperk aj na niekom inom?

Je to veľmi málo pravdepodobné. Niektoré šité šperky vznikajú na základe voľne dostupných vzorov. Ide o tzv. základ, ktorý je ideálny na bežné nosenie, napr. obšité guličky, Swarovski elementy a podobne. Avšak aj pri takýchto modeloch každý, kto šije, používa iné materiály, farby, kovy…

Čo keď je výrobok, ktorý ste vyhliadli, vypredaný?

V prípade záujmu ho môžeme vytvoriť na mieru. Vypredaný je z dôvodu, že nemáme vhodný materiál skladom na jeho výrobu. A práve od takéhoto faktoru je ovplyvnená aj konečná cena produktu. Šitý šperk  bude v takomto prípade tvorený na mieru. Alebo si môžete vybrať podobný model zo skladových zásob za rovnakú cenu.

Čo keď je výrobok, ktorý ste vyhliadli, na objednávku?

Ide o výrobok, ktorý už kedysi bol vyrobený a predaný. Možno raz, dvakrát, trikrát, a pod… ale každopádne máme skladom materiál na jeho výrobu. Cena bude taká istá, ako je uvedená v našom internetovom obchode. Stačí zadať vašu objednávku a tento vami vyhliadnutý šitý šperk vám bude vyhotovený hneď po jeho uhradení do vopred dohodnutého termínu. Výrobky, ktoré nie sú skladom, nevyrábame na dobierku, pretože v určitom zmysle ide o výrobu na zákazku a nie o predaj skladových zásob.

Čo keď výrobok, ktorý ste vyhliadli, si prajete v inej farbe?

V takomto prípade nás treba kontaktovať a napísať nám o svojej predstave. Konečná cena sa nemusí zhodovať s cenou výrobku, ktorý bol pre vás inšpiráciou, pretože niektoré farby sú viac “exluzívne” ako iné. O cene by sme vás, samozrejme, vopred informovali a postupovali podľa toho, ako zvykneme vyrábať veci na mieru.